אודות

WINWORK הוקמה כדי לקדם ולהכשיר נשים וגברים עם מגבלה הרוצים להיות יזמים ובעלי עסקים מתוך האמונה שיש לאפשר לכל אדם עם מגבלה אשר חפץ בכך לממש ולהגשים את שאיפותיו ולהתפרנס בכבוד כיזם, בעל עסק עצמאי וחבר שווה בקהילה העסקית בישראל ובעולם, וזאת מתוך כבוד, בחירה חופשית ושוויון הזדמנויות וללא שיקולים זרים ודעות קדומות.
אנו מכשירים, מלווים ונותנים כלים ליזמים ובעלי עסקים עם מגבלה, כדי שיוכלו לפתח את העסק בצורה מיטבית. לצד ההכשרה והליווי של היזמים מבחינה אישית ומבחינה עסקית, אנו מאמינים כי מוטלת עלינו משימה חברתית-לאומית לשבירת מחסומים ולקידום שילוב בכוח העבודה היזמי בישראל, בשאיפה ליצור חברה שוויונית ונגישה יותר.

אנחנו מחויבים ל:

אנו ב-WINWORK  מבינים שלכל אדם יש צרכים ויכולות ייחודיים. עבור אנשים עם מגבלה, סביבת למידה תומכת ומותאמת היא קריטית כדי שיוכלו לממש את הפוטנציאל בביטחון ובנוחות.

לכן פיתחנו תוכנית הכשרה ייחודית הכוללת מגוון רחב של התאמות נגישות – החל מסביבת לימוד נגישה וכלה באפשרויות גישה מרחוק לחומרי הלימוד. אנו שמים דגש על הבנה מעמיקה של האתגרים הייחודיים שכל יזם עם מוגבלות חווה, ונותנים מענה אישי ויצירתי לצרכיו.

הנגישות היא ערך מרכזי עבורנו, כך שיתאפשר לכל יזם לממש את שאיפותיו בדרכו שלו. אנו נהיה שם בכל שלב במסע להקמת עסק מוצלח ומתגמל.

אנו שמים דגש רב על מתן חוויית למידה איכותית ומאתגרת ליזמים וליזמיות שלנו. אנו מאמינים שהדרך להצלחה עסקית עוברת דרך רכישת ידע מעמיק ופיתוח מיומנויות ברמה הגבוהה ביותר.

לשם כך אנו עובדים עם מיטב המרצים והמומחים בתחומם, אשר מכירים היטב את הצרכים הייחודיים של הקהל שלנו. ההכשרה כוללת למידה פרקטית ויישומית לצד עבודה עצמית, שתאפשר התפתחות וצמיחה מתמדת של היזם.

אנו מאמינים ששאיפה למצוינות, תוך מתן מענה לאתגרים הייחודיים של כל יזם, היא המפתח להצלחה עסקית. נעשה הכל כדי לספק חוויה לימודית איכותית ביותר, שתוביל כל יזם ויזמת למימוש מלוא הפוטנציאל שלהם.

אנו רואים חשיבות עליונה במתן יחס אישי ותמיכה צמודה לכל יזם לאורך כל ההכשרה. אנו מבינים שלכל אדם יש אתגרים וקשיים משלו בבניית העסק, ועל כן אנו מלווים כל יזם באופן פרטני במקביל להכשרה הקבוצתית..

צוות הליווי המנוסה שלנו עוקב אחר ההתקדמות וההתפתחות של כל יזם ויזמת, ונמצא שם עבורם בכל פעם שהם זקוקים לתמיכה או כיוון. אנו מאמינים שלפעמים נחוצה דחיפה קלה כדי לחזור למסלול הרגיל מחוזקים יותר, ולכן אנו רגישים למצבם הרגשי של היזמים בדרכם להצלחה. זו הדרך שלנו להבטיח שאף אחד לא נשאר מאחור.

אנו יודעים שהדרך להקמת עסק אינה קלה, וכי לעיתים קרובות יזמים חשים אי נוחות במסע זה. על כן אנו מייחסים חשיבות רבה למתן תמיכה וליווי לטווח ארוך לכל היזמים שלנו.

פיתחנו קהילה עסקית תומכת, הכוללת יזמים עם ובלי מוגבלויות, כדי לאפשר חיבור ושיתוף בניסיון ובאתגרים. בקהילה זו ניתן לקבל עצות, לבנות שיתופי פעולה, ולחוש חלק מקבוצה הדואגת זה לזה.

אנו רואים את הקהילה כבית בטוח ותומך שבו כל יזם יכול למצוא כתף ואוזן קשבת ברגעי משבר או קושי. בנוסף, הקהילה מספקת תוכן והדרכה באופן שוטף כדי לעודד צמיחה והתפתחות לאורך זמן. נהיה איתכם בכל צעד בדרך להצלחה.

אנו רואים שליחות חברתית היוצאת מגבולות הכשרה ליזמים – אנו שואפים לקדם שינוי תודעתי רחב בכל הנוגע לשילוב אנשים עם מגבלה בעולם העסקי.. אנו פועלים באופן מתמיד להעלאת המודעות בקרב גופים ציבוריים, ארגונים והחברה כולה לצורך האמיתי והקיים בשילוב מלא והוגן של אנשים עם מגבלה בעולם היזמות והעסקים.

אנו מאמינים שאנשים עם מגבלה יכולים וצריכים לקחת חלק פעיל ומשמעותי בחברה ובכל תחומי החיים, כולל בעולם העסקי היזמי. זוהי שליחותנו – לאפשר לכל אדם לממש את הפוטנציאל היזמי שבו, ובכך לקדם שוויון הזדמנויות אמיתי ושינוי חברתי.

להרשמה השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

חזון

אנו ב-WINWORK שואפים לעולם בו לכל אדם תהיה הזדמנות שווה והוגנת לממש את הפוטנציאל הייחודי שבו להצליח כעצמאי. אנו מאמינים בכוחם של אנשים לחולל שינוי ולהגשים את רצונותיהם באמצעות ניהול עסק עצמאי, ועל כן אנו פועלים ללא לאות כדי להנגיש את העולם העסקי, תוך מתן כלים, ידע ותמיכה בכל שלב בדרך ובכך לקדם שילוב חברתי מלא, צמיחה כלכלית הוגנת ומימוש עצמי של כל יחיד בקהילה.

למה דווקא עסק עצמאי?

לניהול עסק עצמאי יתרונות רבים לאנשים עם מגבלה, ובהם:

אוטונומיה מוגברת

ניהול עסק עצמאי מאפשר לאנשים עם מגבלה גמישות ושליטה טובה יותר בסביבת העבודה, בלוח הזמנים ובבחירת הקריירה שלהם. אוטונומיה זו מטפחת תחושת העצמה ומגבשת זהות עצמית.

פיתוח מיומנויות של בעל עסק מצליח

פיתוח מיומנויות

בזכות ניהול עסק עצמאי, אנשים עם מגבלה יכולים לפתח כישורים, להרחיב תחומי ידע ולצבור ניסיון יקר ערך. כל אלו מביאים לשיפור יכולת התעסוקה ופותחים דלתות להזדמנויות חדשות.

יציבות פיננסית

 ניהול עסק עצמאי מספק לאנשים עם מגבלה מקור הכנסה נוסף, ומפחית את ההסתמכות על תוכניות רווחה סוציאליות. השגת יציבות פיננסית משפרת את איכות החיים כולה ומקדמת עצמאות כלכלית.

קהילת עסקית תומכת

הכלה חברתית

השתתפות פעילה של אנשים עם מגבלה בכוח העבודה ובעולם העסקים שוברת מחסומים חברתיים ומאתגרת סטריאוטיפים.

הכירו את האנשים שעומדים מאחורי הארגון:

ארבעה יזמים, רובם עם מגבלה ומאחוריהם שנים של עשייה בתחומי הקמת עסקים עצמאיים ומנהיגות חברתית, התאגדו יחד ליצירת מיזם שמטרתו להכשיר אנשים עם מגבלה ליזמות ולהקמת עסקים.

גולן לקס רוקס יזמות עסקית

גולן לקס

בעלים משותף וחבר דריקטוריון WINWORK

בעברו לוחם קרבי בחטיבת הנח"ל, פרסומאי לשעבר במקאן אריקסון, מנהל שיווק במספר חברות, פעיל חברתי בתחום נגישות ושילוב. יבואן של פתרונות הנגשה ייחודיים לחופים ואירועים. כיום מתנייד בכיסא גלגלים כתוצאה מתאונת דרכים בחו"ל. 

יובל חדד

בעלים משותף וחבר דריקטוריון WINWORK

בוגר תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות. מתמחה בתחום הכספים והניהול ובעל ניסיון עשיר בחברות מובילות בתחום. כיום יובל מתנייד בכיסא גלגלים ועוסק במוזיקה.

מנחם יעקובוביץ' ז"ל

מייסד WINWORK

ממייסדי החברה ובעברו מנכ"ל החברה. שימש שנים רבות בתפקידי ניהול בכירים וחבר הנהלה במטה המאבק של הנכים. מנחם התנייד כל חייו בכיסא גלגלים בשל מחלת הפוליו שתקפה אותו בילדותו, דבר שלא עצר בעדו בהשגת מטרותיו.

עירן ג'רפי

בעלים משותף וחבר דריקטוריון WINWORK

מעביר סדנאות מצוינות והעצמה יותר מ־25 שנה. מראשוני המפתחים של סדנאות העצמה לאנשים עם מגבלה. פעיל חברתי ומקדם יוזמות חינוכיות. 

מאחורי העשייה הרבה עומד צוות מקצועי ומסור. בואו להכיר גם אותו:

חלי גולדנברג

מנכ"לית

בעלת תואר שני במנהל ומדיניות ציבורית ותואר ראשון בחינוך. בוגרת תוכנית אדם סמית' במכון ארגמן בלימודי כלכלה פוליטית ומדיניות ציבורית.
הקימה וניהלה תוכניות ומיזמים חברתיים: המכון הלאומי לשבת חברה וכלכלה, תוכנית 'כיתות ותיקים' של המשרד לשוויון חברתי, ותחום התנדבות אזרחים ותיקים במועצה הישראלית להתנדבות.

דורית נאור

מנהלת תוכנית המנטורינג

רואת חשבון בהכשרתה, בעלת תואר שני במנהל עסקים ותואר ראשון בחשבונאות וכלכלה.
מילאה במשך שנים תפקידי ניהול במערכת הבנקאית והעסקית ומעורה בתחום היזמות הן כבעלת עסק פרטי בעבר, ליבוא ושיווק משחקים חינוכיים בשוודיה והן כמלוות עסקים.
פעילה חברתית, בעיקר בקרב אנשים עם מגבלת שמיעה.

דיאנה שנייר

רכזת תוכנית המנטורינג

מהנדסת תוכנה בהכשרתה, מרצה ומנחת קבוצות להעצמה אישית, מוטיבציה ושינוי מחשבתי, מנטורית ופעילה חברתית. משתפת בגישות וכלים לשיפור יכולת התמודדות עם אתגרים ולמיצוי הפוטנציאל האישי והעסקי. בעברה בעלת סטודיו לעיצוב גרפי. בעלת ידע רחב במיתוג, שיווק, כתיבת תוכן וקידום בגוגל.

ליאת זינגר

רכזת הכשרות וסגל מרצים

בוגרת תואר ראשון במדעי החברה, בעלת ניסיון כמדריכה שיקומית בהוסטלים. ודיור מוגן. כיום מאמנת אישית בשיטת NLP לחיים מלאי משמעות. פעילה בתחום החינוך לגיל הרך.

הילה אונגר

מנהלת הכשרות

עורכת דין בהכשרתה. ניהלה לאורך כעשור עסק בתחום הרכב. בעלת ניסיון בניהול פרויקטים בתחום הפקת כנסים ואירועי חברות. בעלת תעודת הוראה בחינוך מיוחד. פעילה חברתית בתחום החינוך.

שיר ויסמן לוצקי

רכזת תפעול וכספים

בעלת שני תארים במדעי ההתנהגות וסוציולוגיה. עבדה כעשור בתחום האוטיזם, החינוך המיוחד והתחלואה הכפולה, ובעברה ריכזה את השמת התעסוקה. בעלת עסק לאימוני סטודיו ופילאטיס ברחבי הארץ ומאמנת בספורט טיפולי אוכלוסיות מעולמות הרווחה ובריאות הנפש.

להרשמה השאירו פרטים ונחזור בהקדם!